psycholog, psychoterapeuta, terapeuta kognitywny

Kontakt

Patrycja Klimek-Wierzbicka – psycholog, psychoterapeutka, terapeutka funkcji poznawczych

adres e-mail: kontakt@patrycjaklimek.pl

Praktyka psychologiczna i psychoterapeutyczna:

  • Ośrodek ReGeneRacja: ul. Tucholska 37 (Warszawa Żoliborz) – dzieci i młodzież
  • Gabinet prywatny: Al. Piłsudskiego 4a lok. 2 – wejście od strony lasu (Warszawa Wesoła) – dorośli

Od 01.08.2023 r. praktykę prywatną prowadzę TYLKO w Ośrodku ReGeneRacja. W sprawie zapisów proszę o kontakt z Biurem lub skorzystanie z zapisów online. Osoby dorosłe, które chcą skorzystać z konsultacji, proszę o kontakt mailowy bezpośrednio ze mną.

Tu zarezerwujesz wizytę w Ośrodku ReGeneRacja przy ul. Tucholskiej 37:

Rezerwacja wizyt – Ośrodek ReGeneRacja

Patrycja Klimek-Wierzbicka psycholog dziecięcy

Warunki odbywania wizyt dostępne są w regulaminie Ośrodka.

————————————————————————————————————————-

Tylko do 01.08.2023 r.:

Tu zarezerwujesz wizytę w gabinecie przy Al. Piłsudskiego 4a lok. 2:

 

WAŻNE! ZANIM ZAREZERWUJESZ…

Drodzy Pacjenci, w trosce o zdrowie Państwa oraz innych Pacjentów oczekujących na terminy wizyt, jak również z dbałości o mój czas oraz zaangażowanie, które wkładam w swoją pracę, proszę o przemyślane rezerwowanie spotkań. Zarezerwowany termin wizyty oznacza moją pełną gotowość do podjęcia planowanych czynności w zakresie usług, które dla Państwa świadczę. Oznacza to, że niezależnie od tego, czy wizyta się odbędzie, z mojej strony zostały zaangażowane środki finansowe i osobowe. Aby uniknąć konieczności ponoszenia przez Państwa kosztów wizyty, która się nie odbyła, proszę o jej anulowanie najpóźniej na 48 godzin przed zarezerwowanym terminem. Anulowanie wizyty jest możliwe poprzez kliknięcie w opcję „anulować” w mailu potwierdzającym rezerwację lub przesłanie e-maila na adres kontakt@patrycjaklimek.pl. Odwołanie wizyty na mniej niż 48 h lub niezjawienie się na niej bez uprzedzenia wiąże się z koniecznością uiszczenia za nią pełnej opłaty.

Rezerwacja wizyty jest możliwa jedynie z jej jednoczesnym opłaceniem za pomocą przelewu bankowego na konto: 26 1050 1591 1000 0022 6517 5071. Wizytę należy opłacić w ciągu 3 dni od jej zarezerwowania lub niezwłocznie po dokonaniu rezerwacji, jeśli do wyznaczonego terminu pozostało mniej niż 3 dni. W przypadku nieodnotowania płatności w terminie wizyta może zostać anulowana. Płatności za wizyty odwołane zgodnie z wyżej określonymi zasadami są zwracane niezwłocznie na konto wskazane przez Pacjenta.

 

Wejście do gabinetu przy Al. Piłsudskiego 4a lok. 2 w Warszawie Wesołej